Kariéra

Dělník

  • Řidičský průkaz skupiny B (výhoda)
  • Plat dle odpracovaných hodin
  • Časová flexibilita

Stavbyvedoucí

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základní znalost balíčku Microsoft office (především Excel)
  • Chuť se učit novým věcem a být komunikativní
  • Nabízíme služební automobil a telefon
  • Nadstandardní platové podmínky

Řidič, řidič C+E – profesní průkaz, dělník na stroji Silkot

Co vás čeká?

  • Řídit automobil nad 7,5 t s přívěsem a být součástí pracovní skupiny opravy výtluků strojem Silkot ve tříčlenné posádce.
  • Flexibilní práce, která obnáší cestování po ČR, režim 5 dní + 2 dny volna (pondělí–pátek).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Řidičský průkaz C+E a profesní průkaz.
  • Manuální zručnost.

Co pro Vás bude výhodou?

  • Uvítáme technické myšlení.
  • Případné zkušenosti s prací s asfaltovou směsí  – není podmínkou, nezkušené zaučíme.
  • Nebát se fyzické práce, která je součástí pozice.

Co vám můžeme nabídnout?

    • Zajímavé platové ohodnocení.
    • Příjemný kolektiv, firemní akce.
    • Odměny za pracovní výkon.
    • Stálost pracovního místa.

Strojník k finišeru

  • Řidičský průkaz – sk. B
  • Platný strojnický průkaz (možnost absolvovat)
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Zdravotní způsobilost
  • Časovou flexibilitu
  • Praxe 2 roky výhodou, nováčky zaučíme
  • Pravidelné platové zabezpečení -odpovídající odvedené práci
  • Dlouhodobý rozvoj, vzdělávací programy, školení
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Zázemí ve stabilní české firmě

Máte zájem o práci v našem kolektivu? Zavolejte nám.

+420 605 575 549

Máte zájem o práci v našem kolektivu? Napište nám.